Tło lewe Tło prawe
  • Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Nabór Szkoły podstawowe

Aktualności

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

16.04.2018

Rozpoczęła się rejestracja kandydatów przystępujących do naboru uzupełniającego do klas pierwszych w szkołach podstawowych. W dniach 16 - 24 kwietnia 2018 r. będziecie Państwo mogli zarejestrować wniosek o przyjecie do dziecka do placówki, która nadal dysponuje wolnymi miejscami. Warunkiem zatwierdzenia wniosku jest dostarczenie do placówki pierwszego wyboru wydrukowanego i podpisanego wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami. W przypadku jakichkolwiek trudności bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z placówką - numery telefonów dostępne w zakładce - OFERTA. Życzymy powodzenia w rekrutacji!

PUBLIKACJA LIST KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH !

29.03.2018

Szanowni Państwo, od dziś możecie sprawdzić do jakiej szkoły zakwalifikowało się Państwa dziecko. W dniach 3-10 kwietnia 2018 r. do godziny 15.00 rodzice dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej szkoły podstawowej zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia woli w placówce zakwalifikowania. Obowiązek ten nie dotyczy dzieci, których rodzice zgłosili dziecko do szkoły podstawowej w obwodzie, której mieszka oraz dzieci, które w roku szkolnym 2017/2018 realizują obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej innej niż szkoła, w obwodzie której mieszka, a rodzic złożył wniosek do tej szkoły - dziecko przyjmowane jest do klasy pierwszej bez przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego.

Rejestracja kandydatów przystępujących do naboru do klas pierwszych szkoły podstawowej zakończona!

28.03.2018

Rejestracja kandydatów przystępujących do naboru do klas pierwszych szkoły podstawowej została zakończona. W dniu 30 marca 2018 r. o godzinie 15.00 będziecie Państwo mogli sprawdzić do jakiej szkoły zakwalifikowane zostało Państwa dziecko. Życzymy powodzenia w rekrutacji!

KONTYNUOWANIE NAUKI W KLASIE PIERWSZEJ DLA DZIECKA SPOZA OBWODU

14.03.2018

Uwaga! Pełna rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej nie dotyczy dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2017/2018 do oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej a zamieszkujących poza obwodem szkoły. W takiej sytuacji rodzice/opiekunowie prawni dziecka zobowiązani są do wypełnienia wniosku o kontynuowanie nauki w klasie pierwszej. Wzór wniosku do pobrania w zakładce: Pliki do pobrania -> WNIOSEK O KONTYNUOWANIE NAUKI W KLASIE PIERWSZEJ DLA DZIECKA SPOZA OBWODU

REJESTRACJA KANDYDATÓW DO NABORU

14.03.2018

Rozpoczęła się rejestracja kandydatów przystępujących do naboru do klas pierwszych szkoły podstawowej. W dniach 14 - 28 marca 2018 r. będziecie Państwo mogli zarejestrować wniosek o przyjecie do wybranej szkoły. Warunkiem zatwierdzenia wniosku jest dostarczenie do szkoły pierwszego wyboru wydrukowanego i podpisanego wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami. W przypadku jakichkolwiek trudności bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio ze szkołą - numery telefonów dostępne w zakładce - OFERTA. Życzymy powodzenia w rekrutacji!

Elektroniczny nabór do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019

06.03.2018

Już od 14 marca br. będziecie Państwo mogli zarejestrować wniosek o przyjęcie swojego dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej na terenie miasta Jarosławia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół oraz zasadami rekrutacji elektronicznej w zakładce "Zasady i terminy". Tam też znajdziecie Państwo informację jakie załączniki niezbędne są do złożenia w szkole I-go wyboru wraz z podpisanym wnioskiem.

Rozpoczęcie naboru

05.03.2018

Szanowni Państwo, Witamy na stronach elektronicznego systemu wspierającego rekrutację do szkół podstawowych na terenie Miasta Jarosławia. Aby sprawnie i bezproblemowo pracować w systemie, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Internet Explorer – wersja co najmniej 8.0 Mozilla Firefox – wersja co najmniej 8.0 Google Chrome – wersja co najmniej 16.0 Informujemy jednocześnie, że w zakładce POMOC umieszczony został PODRĘCZNIK DLA KANDYDATA, w którym szczegółowo wyjaśniono wszystkie funkcjonalności i sposób postępowania związany z zarejestrowaniem dziecka w systemie. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem, kryteriami rekrutacji, zasadami naboru oraz ofertą placówek, która opublikowana zostanie już 9 marca br.