Tło lewe Tło prawe
  • Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Nabór Szkoły podstawowe

Aktualności

Składanie wniosków w związku z koronawirusem

23.03.2020

Drodzy Rodzice!

W związku z panującą pandemią koronawirusa informujemy Państwa, że istnieje możliwość składania wniosków dotyczących naboru dzieci do przedszkoli miejskich, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas I szkół podstawowych jedynie w formie elektronicznej pod warunkiem ich podpisania ważnym profilem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem cyfrowym oraz przesłania na adres elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka: /kb5177yoql/skrytka

Wnioski wraz z załącznikami można przesłać za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej – epuap: https://epuap.gov.pl/ 

 

Osoby, które nie dysponują tego typu podpisem prosimy żeby swoje wnioski przesłały w taki sposób, że wydrukują je, podpiszą i prześlą na adres szkoły/przedszkola pierwszego wyboru skan lub zdjęcie podpisanych dokumentów. Jednocześnie informujemy, że po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego będziecie Państwo proszeni o uzupełnienie podpisów lub złożenie oryginalnej dokumentacji w placówkach oświatowych.

Przypominamy, że składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/ (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata).

Na stronach naborów w zakładce „Pliki do pobrania”  znajduje się również instrukcja przesyłania pliku podpisanego profilem zaufanym.

 

Termin składania wniosków w pierwszym etapie rekrutacji mija 31 marca 2020 r.

Loginy i hasła

03.03.2020

Szanowni Rodzice!

Prosimy o zapisywanie loginów i haseł, które generowane są na końcu procesu składania wniosków o przyjęcie dziecka do kl. I szkoły podstawowej.
Informacja o loginie jest automatycznie wysyłana na adres e-mail, który podali Państwo w trakcie składania wniosku, w związku z czym proszę o sprawdzanie swojej poczty, a w niej również folderu spam.
W plikach do pobrania znajduje się również instrukcja odzyskiwania hasła.

Przypominam też, że wniosek należy wydrukować i podpisać, a następnie złożyć go wraz z załącznikami potwierdzającymi możliwość ubiegania się o dodatkowe punkty w rekrutacji w szkole, która została wybrana jako placówka pierwszego wyboru.

Loginy i hasła, które używaliście Państwo do logowania się do iPrzedszkola, dziennika elektronicznego UOPNET+ nie są tożsame z loginem i hasłem tworzonymi w procesie rekrutacji.

Uruchomienie systemu

14.02.2020

Informujemy, że nabór na rok szkolny 2020/2021 ruszy od dnia 2 marca 2020 r. Administrator