Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych w Kędzierzynie-Koźlu

Aktualności

Rekrutacja do klas pierwszych (K)

21.03.2022

Witamy w elektronicznym systemie wspomagającym rekrutację do klas pierwszych szkół podstawowych.  Opisy placówek oraz grup dostępne są w zakładce OFERTA. Ważne terminy oraz ogólne zasady naboru można znaleźć w zakładce Zasady naboru i Terminy oraz w Plikach do pobrania.

Po zapoznaniu się z ofertą placówek proszę skorzystać z przycisku  ZGŁOŚ KANDYDATURĘ i założyć konto dla dziecka biorącego udział w naborze.

Podczas procesu rejestracji należy wybrać formę zapisu, albo do szkoły obwodowej (wtedy należy wydrukować zgłoszenie, podpisać je i zanieść do szkoły obwodowej), albo wybrać rekrutację otwartą (wówczas po wyborze szkół i oddziałów należy wydrukować wniosek, podpisać go i dostarczyć do szkoły I wyboru).

Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie dokumentów mają Państwo czas do 11 kwietnia. 16 maja zostaną opublikowane listy zakwalifikowanych, wówczas trzeba pisemnie do 20 maja potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do szkoły zakwalifikowania ( nie dotyczy dzieci, których rodzice składali zgłoszenia wyłącznie do szkół obwodowych).

W dniu 24 maja nastąpi publikacja list przyjętych.